Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana

Bir moda devi Dolce&Gabbana, bir tarzın adı Dolce&Gabbana ve onu sevenlerin tabiriyle, kısaca D&G. Tam bir İtalyan estetiğine sahip bu marka Stefano Gabbana ve Dominique Dolce’nin bir eseri olarak 2 tasarımcısının da ortak kişiliğini her modelde yansıtıyor. Dolce Gabbana saatleri de bu markanın her ürününde olduğu gibi estetik ve zarafet çizgileriyle bezenmiştir.

Sitemizde beğeninize ve bütçenize en uygun Dolce Gabbana saatleri bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Sitemizde bulunan Dolce Gabbana saat fiyatları kaliteli saatlere ucuza da sahip olunabileceğini gösterecektir.

Dolce Gabbana saat modellerinden birine sahip olmak artık çok kolay, sitemizdeki güvenli ödeme alt yapısı sayesinde beğendiğiniz bir Dolce Gabbana saat için güvenle ödeme yapabilirsiniz. Özgür Saat, Türkiye saat piyasasında 40 yılı aşkın zamandır adı güvenle birlikte anılan bir saat firmasıdır. Siz de Özgür Saat müşterisi olma ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız hadi durmayın en beğendiğiniz saat modelini sipariş ederek bu ayrıcalığı yaşamaya başlayın.


Göster:
Sırala:

Dolce&Gabbana DW0266

Kasa: ÇelikKayış: DeriKadran: BeyazMekanizma: AnalogCam: Mineral Su Geçirmezlik: 30 m..

468,00TL 140,40TL

Dolce&Gabbana DW0346

TARZ/STİL : KlasikKORDON CİNSİ : Altın KaplamaKADRAN RENGİ : BeyazÇALIŞMA ŞEKLİ : PilliCAM : Mineral..

638,00TL 191,40TL